Wycieczka klasy 5a i 5b do Ziołowego Dzbanka

6 maja klasy 5a i 5 b wybrały się do „Ziołowego Dzbanka” w Sąpach. Na miejscu zostaliśmy miło przywitani przez właścicielkę Panią Ewę. Jedną z przygotowanych dla nas atrakcji była możliwość wykonania zdobionych ramek. Wymagało to od nas wiele precyzji i cierpliwości. Efekty pracy były zdumiewające. Po konsumpcji pysznego poczęstunku oraz kiełbasek z ogniska odwiedziliśmy mini zoo, gdzie karmiliśmy kózki i króliki. Zobaczyliśmy chatę zielarską, w której pięknie pachniało suszonymi ziołami, pochodzącymi z przydomowego ogrodu. Zwiedziliśmy pracownię garncarską, gdzie mieliśmy okazję podziwiać dawne urządzenia niezbędne w gospodarstwie domowym i przedmioty wystroju mieszkań. Po kilku godzinach spędzonych w pięknych, spokojnych i słonecznych okolicznościach przyrody, bardzo zadowoleni wróciliśmy do Elbląga. Dziękujemy za możliwość odwiedzenia tak cudownego miejsca. Z pewnością będziemy polecać innym, a sami mamy zamiar jeszcze tam wrócić na inne warsztaty!

279522059_5478595252152515_939740912850614463_n

Zdjęcie 1 z 172