Wydarzenia akademickie z wystąpieniami nauczycielki naszej szkoły

Nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 21 w Elblągu, Dorota Kujawa- Weinke była w kwietniu prelegentką dwóch wydarzeń akademickich w Łodzi i w Krakowie. Wzięła udział w konferencji Zakładu Dydaktyki Języka i Literatury Polskiej Uniwersytetu Łódzkiego ,,Szkoła jutra. Oddolna rewolucja, która zmienia edukację,” gdzie pokazała warsztat nauczyciela polonisty oceniającego bez stopni szkolnych. Drugie wydarzenie, XVIII Konferencja Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kadry Kierowniczej Oświaty i Instytutu Spraw Społecznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbyło się na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego i zgromadziło 800  dyrektorów szkół, urzędników państwowych i samorządowych, liderów oświatowych. Nasza nauczycielka poprowadziła tam dwa warsztaty dotyczące oceniania w edukacji zdalnej. Cieszymy się, że z doświadczeń kadry naszej szkoły mogą korzystać inne osoby i podmioty.