Pho3nix Kids Poland

W ramach wygranych warsztatów z projektu Pho3nix Kids Poland dzisiaj uczniowie naszej szkoły mieli możliwość poznania nowych konkurencji. Warsztaty przeprowadzone zostały przez mistrzów różnych dyscyplin, tj. Tamarę Siemieniuk, która jest mistrzynią świata w korfballu plażowym oraz dwukrotną brązową medalistką Pucharu Świata. Wielokrotnie zdobywała tytuł królowej strzelców na arenie międzynarodowej oraz Maksymiliana Płuciennika, który wyczynowo jeździ na rowerze typu BMX. Jest jednym z najlepszych polskich zawodników w tej dyscyplinie sportu. Nasi uczniowie mogli zobaczyć jego umiejętności, poznali grę w korfballa, sprawdzili siłę mięśni ramion, skoków pod każdą postacią no i na koniec największym zainteresowaniem cieszył się cyfrowy dynamometr służący do mierzenia siły uścisku.