Taniec nowoczesny

 
 

banner_sp21

Uczniowski Klub Tańca Sportowego Destination zaprasza wszystkich, którzy lubią taniec i dobrą zabawę, na zajęcia nowo tworzonych grup tanecznych. W tym roku po raz pierwszy ruszają także zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat.

kidsDestination Kids to nowa oferta Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego skierowana do dzieci w wieku 4-6 lat. Pod tą nazwą kryje się szeroki zakres zajęć tanecznych w niemal wszystkich dostępnych stylach. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów dzieci mają okazję nauczyć się poczucia rytmu, odpowiedniej postawy, koordynacji ruchowej, a także krótkich choreografii. Wszystkiemu towarzyszą oczywiście zajęcia ogólnorozwojowe oraz dobra zabawa, która w tym wieku jest nieodłącznym elementem nauki.

Na pierwsze zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat instruktorzy zapraszają 21 września do sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Zbyszka Godlewskiego 1. Początek zaplanowano na godzinę 16:30. Pierwsze zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Uczniowski Klub Tańca Sportowego, którego zawodnicy mają na swoim koncie wiele medali i pucharów zdobytych na turniejach ogólnopolskich i zagranicznych, ogłasza także nabór do starszych grup wiekowych. Jeśli twoje dziecko ma 6 lub więcej lat, lubi muzykę i taniec, to powinno skorzystać z oferty klubu. Dzięki zajęciom nasza pociecha nie tylko nauczy się tańczyć, ale także będzie miała możliwość uczestniczenia w warsztatach z finalistami programu “You Can Dance – Po Prostu Tańcz!” i “Mam Talent”. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała będzie pod okiem najlepszych instruktorów w kraju i za granicą. A jeśli do tego dołożymy jeszcze udział w ogólnopolskich turniejach tańca, to okaże się, że oferta Destination jest najlepszą jaką można znaleźć w mieście.

Pierwsze zajęcia dla grupy naborowej odbędą się 22 września
o godz. 17:30 na dużej sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Zbyszka Godlewskiego 1. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej UKTS Destination lub na Facebooku.

– Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci, które jeszcze nie miały do czynienia z tańcem, a chciałby spróbować swoich sił w tej pięknej dyscyplinie sportu. Dla wszystkich nowych osób przygotowaliśmy we wrześniu specjalną niespodziankę w postaci trzech bezpłatnych zajęć. Można przyjść, sprawdzić swoje umiejętności i wtedy zdecydować, czy taniec jest naszą pasją i przeznaczeniem – mówi Milena Kucharczyk – Prezes UKTS Destination.

 

 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment


 

Ostatnie wiadomości

Wizyta w Urzędzie Miasta

Wizyta w Urzędzie Miasta

5 kwietnia z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie organizacyjne przygotowujące do II Sesji Samorządów Uczniowskich...

 
Spotkanie z pisarką Jagodą Falarz

Spotkanie z pisarką Jagodą Falarz

📚📚📚📚📚📚🖋🖋🖋🖋🖋🖋🖋🖋🖋🖋 W czwartek 5 kwietnia w naszej szkole odbyło się spotkanie z elbląską pisarką panią Jagodą...

 
Sukces naszej uczennicy Laury Pietrzyk

Sukces naszej uczennicy Laury Pietrzyk

Uczennica naszej szkoły Laura Pietrzyk (klasa 7e) zwyciężyła w XI Wojewódzkim Konkursie Tańca Nowoczesnego Morąg 2018 zdobywając złoty medal i pokonując...

 
Apel- sukcesy i osiągnięcia uczniów naszej szkoły

Apel- sukcesy i osiągnięcia uczniów naszej szkoły

Na apelu w środę 28 marca podsumowano dotychczasowe sukcesy i osiągnięcia uczniów naszej szkoły. Nagrody wręczono laureatom ogólnopolskiej olimpiady Olimpus...