Anielska integracja IV a oraz IV d!!!

Klasy IVa i IVd odwiedziły pełne tajemniczej aury, niecodziennego klimatu i sielskiej atmosfery Aniołowo. W trakcie wycieczki smażyli racuchy, wypiekali pachnące bochny chleba a także wzięli udział w świetnych, niezwykle intersujących warsztatach garncarskich. W ten sposób powstały symboliczne, gliniane aniołki. Uczniowie mogli też podziwiać piękno przyrody, spacerując po urokliwym sadzie i kosztując soczystych, dorodnych jabłek. Zwieńczeniem wyjazdu i wspólnej przygody było tradycyjne ognisko wraz z przepysznymi kiełbaskami. Niech pierwszy wyjazd z nowymi wychowawcami stanie się początkiem kolejnego etapu szkolnego życia wspomnianych klas. Niech przeżyte przygody na trwałe zagoszczą w Ich pamięci, bo przecież „wspomnienia to raj, z którego nikt nas nie wypędzi…”

Marta Mierzwa-Gałkowska

Anna Jabłońska