Festyn Jesienny

Korzystając z walorów pięknej, polskiej, złotej jesieni, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 21 wraz z nauczycielami zorganizował Festyn Jesienny dla uczniów i rodziców. Nauczyciele zaproponowali mnóstwo atrakcji, gdzie każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.
Z bardzo bogatej palety zabaw dużym zainteresowaniem cieszyły się malowanie twarzy, tatuaże, zagadki i łamigłówki matematyczne, zabawy przyrodniczo-badawcze, konkurencje sportowe , malowanie kredą na chodniku, wykonywanie bukietów z liści jesiennych, zabawy kółko i krzyżyk, mata zabawowa i wiele innych.. Nowością były puszczane bańki mydlane, które zostały zasponsorowane przez rodziców P. Bogdańskich.
Wszyscy zaś podczas zabawy mieli okazję częstować się wyśmienitymi ciastami i wypiekami. Podczas imprezy czynny był grill na którym serwowano pyszne ziemniaczki w mundurkach z wyśmienitym sosem. Serwowane były również: pyszne gofry z dodatkami, szaszłyki owocowe, kanapeczki ,galaretki, herbata i soki.
Szczególne podziękowania przekazujemy na ręce hojnych sponsorów, którymi byli Rodzice Naszych Uczniów.

Wszystkim uczniom, rodzicom, gościom, wolontariuszom i studentom bardzo dziękujemy za pomoc, przybycie i wspólną zabawę 🙂

Organizatorzy