Posadziliśmy Jubileuszowe Drzewo

Ceremonia sadzenia drzewa upamiętniającego Jubileusz 6️⃣0️⃣-lecia szkoły odbyła się 09.11.2022r. W uroczystości uczestniczyła pani Dyrektor Joanna Celińska, pani Irena Zielińska, nauczyciele, pracownicy i absolwenci szkoły. Dąb został wyhodowany przez uczniów klasy 2️⃣b, którzy posadzili żołędzia, z którego powstała ta sadzonka.
Drzewa całe swe życie ciągle pozostają w ziemi, z której wyrosły. Zawsze towarzyszą człowiekowi. Ze względu na swą długowieczność, często są niemymi świadkami historii.
Niech zasadzony dąb będzie pamiątką wspaniałej uroczystości, Jubileuszu 60-lecia naszej szkoły.
Niech przyszłym pokoleniom uczniów daje świadectwo dzisiejszego święta. Naszego szacunku dla przeszłości i teraźniejszości.
Kiedyś, gdy nas już tu nie będzie, to drzewo pozostanie…