Apel z okazji 60-lecia SP21

6⃣0⃣ urodziny naszej szkoły nadal trwają! Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu 4 listopada odbył się apel, który poprowadziły przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Henryk Łęcki, który niegdyś piastował funkcję wicedyrektora szkoły. Mieliśmy okazję zobaczyć prezentację zawierającą fotograficzne wspomnienia z 6 minionych dekad na temat historii naszej szkoły, pasji nauczycieli oraz różnorodnych wydarzeń, które odbyły się w SP Nr 21 w Elblągu. Uczniowie dowiedzieli się, że prezydent naszego miasta, Pan Witold Wróblewski, również jest absolwentem naszej szkoły. Obejrzeliśmy także film z oficjalnej gali w teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu z fragmentami, m.in. występów małych tancerek, solistek- naszych zeszłorocznych absolwentek, „Chóru spod chmur”, a także spektaklu z udziałem młodych aktorów SP Nr 21. Podczas apelu Pani Dyrektor podziękowała tym niezwykle utalentowanym, młodym artystom, którzy wystąpili w części artystycznej uroczystej gali jubileuszowej oraz wręczyła im słodkie upominki. Z ogromnym wzruszeniem wysłuchaliśmy pięknego wykonania piosenki „Ale to już było”.