Przyrodniczy fotograficzny konkurs: przyrodnicze wakacyjne wspomnienie

Zgodnie z kalendarzem przyszła już do nas Jesień a my jeszcze przez chwilę zatrzymaliśmy letni, wakacyjny czas na Waszych cudnych zdjęciach😉

Pokazaliście nam odwiedzane miejsca, wspaniałe zakątki Polski np. Podlasie, Pieniny, Góry Stołowe i Bałtyk a także inne części świata np. Andaluzję, Czechy. Obejrzeliśmy wspaniałe okazy przyrody ożywionej i nieożywionej j np.: pustułkę, kotka,  olbrzymią czubajkę kanię, przepiękne  skalne miasta czy  niesamowite  turkusowe jeziora.

Komisja brała pod uwagę pomysłowość, oryginalność fotografii oraz zgodność z regulaminem czyli obowiązkowy opis dostarczonego zdjęcia.

Werdykt komisji jest następujący, nagrodzeni uczniowie to:

Grzegorz Skarbek

Kl.5b

Maja Majewska

Kl.8e

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Nauczycielki Biologii i Przyrody

Joanna Belewicz