Miejskie Zakończenie Roku w nowej hali!

Radości było co niemiara. Tym razem to dla nas szczególnie mocno zaświeci wakacyjne słońce. Oto organizowane w Szkole Podstawowej nr 21 Miejskie Zakończenie Roku Szkolnego odbyło się w nowej hali sportowej. W trakcie uroczystości oficjalnie otwarto ten sportowy budynek, a dokonał tego, przecinając wstęgę, Pan Prezydent Witold Wróblewski, Pani Dyrektor Joanna Celińska oraz Pani Małgorzata Adamowicz Wiceprzewodnicząca Rady Miasta. W czasie uroczystości nie zabrakło przemówień Przedstawicieli Miasta, gratulacji dla wybitnych uczniów, nagród dla najlepszych szkół czy pożegnania odchodzących dyrektorów. Spotkanie uwieńczył niezwykle symboliczny spektakl ” Wieża marzeń “zagrany oraz wyśpiewany przez młodszych a także starszych uczniów naszej szkoły. We wzruszającym montażu pantomimiczno- muzycznym młodzi artyści zaapelowali o takie wartości jak: dobro, miłość, nadzieja i radość. Piękne życzenia Pani Dyrektor, aby każdy wakacyjny dzień był wyjątkowy oraz niepowtarzalny i aby dla wszystkich mocno świeciło słońce, z pewnością na długo pozostaną w naszych sercach, bo przecież” wspomnienia to raj, z którego nikt nas nie wypędzi…”